kot

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla Twojego pupila dając mu energię na cały dzień

Pies Shi-Tzu
Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
Adopcja psa to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale również i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa należy przemyśleć sprawę kilka razy nim postanowimy zaprosić małego lokatora do własnego domu.

Co kupić w sklepie zoologicznym, żeby mieć zdrowego oraz pięknego pupila?

akt - zwierzęta
Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób ma zwierzaka w budynku. Może to być chomik czy też kot. Warto dbać, żeby zwierzaki były sprawne i prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas niebezpieczeństwa przenoszenia przez nie dolegliwości, które mogą być niezwykle groźne dla człowieka.

Jedzenie dla kotów – jak znaleźć najlepszą ofertę dla naszego ulubieńca?

kociak
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak z atrakcyjnej oferty sprzedawców wybrać najlepszą karmę dla naszego kota? Na co zwłaszcza należy zwrócić uwagę? Po pierwsze, najlepiej skontrolować procentową obecność mięsa. Im większa, tym naturalnie lepiej.

Efektywne i bezpieczne preparaty na kleszcze u zwierząt

Kot
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Pasożyty zewnętrzne, takie jak na przykład kleszcze przeważnie następują na przełomach kwietnia, maja oraz czerwca, bo właśnie w tych miesiącach wolno zarejestrować ich największą działalność. Ukąszenie kleszcza może sprawić, że nasze zwierzę zachoruje na Babeszjozę, wobec tego niewątpliwie takiego kleszcza należy jak najszybciej się pozbyć. Niemniej jednak jeszcze lepszym wyjściem jest stosowanie działań ochronnych, a więc aktywnych i zarazem bezpiecznych preparatów na kleszcze u zwierząt.

Koty są niesamowitymi zwierzakami!

kot
Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com
Koty to z pewnością niezwykłe zwierzęta. Wiadoma kwestia, nie słyną z uwielbienia do ludzi, są leniwe, wyłącznie spanie im w głowie, ale i tak kupno jednego kotka to doskonały pomysł. Zakładając, że żaden mieszkaniec domu nie jest uczulony na kocią sierść. A to bądź co bądź dosyć popularne.

Bez zwierzaka w mieszkaniu bywa smutno

Autor: West Zest
Mieszkanie bez zwierząt wydaje się puste, brakuje w nim duszy. Dom bez czworonoga czy kotka nie ma w sobie przyjaznej atmosfery, nie ma zwierzęcego pierwiastka, jaki właściwie wszyscy nosimy w sobie, nie ma w końcu bezmiernego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się oburzyć). Nim jednakowoż zdecydujemy, że jednak pragniemy posiadać zwierzę miejmy na uwadze, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek a może piesek? Jaka rasa? To wszystko musimy szczegółowo przemyśleć.

Zatroszcz się o ochronę swojego pupila

Dwa owczarki niemieckie
Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy posiadasz niewielkiego psa i martwisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, niewątpliwie powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeśli masz małego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wówczas niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Inicjatywa na zabicie nudy jest często banalnie prosty

Kobieta w ogrodzie
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Nuda może dopaść każdego, niezależnie od wieku i płci. Co jest najlepszym antidotum na nudę? Każdy ma swój sposób, lecz wielu ludziom pomaga jakaś rozrywka.

Jak zakupić pupila właściwego dla całej rodziny

rybki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie możesz mieć psa albo kota, ale chcesz bardzo mieć jakieś zwierzaki? Nic nie stoi na przeszkodzie do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Zanim jednak wybierzesz coś sprawdź, czego wymagają te zwierzaki, oraz czy temu podołasz.

Przeczytaj, jakie rzeczy nabyć nim zaadoptujesz kota

kot
Autor: Linda Tanner
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz mieć kota? Przygotuj się na „niezłą jazdę”. Mówimy tu naturalnie o wszelkich aspektach posiadania tego słodkiego diabełka. Kot to nie pies, taka jest podstawowa zasada. Nie wytrenujesz go jak psa, choć ułożyć sobie z nim życie dasz radę, nie będzie zobowiązany, jak pies, chociaż oznak bliskości na pewno doświadczysz. Kot nie będzie tak naprawdę potulny jak pies, choć wszystko zależy, na jakiego kota trafimy.
Syndicate content