kot

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla Twojego pupila dając mu energię na cały dzień

Pies Shi-Tzu
Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
Adopcja psa to rzecz, o której marzy wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale również i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa należy przemyśleć sprawę kilka razy nim postanowimy zaprosić małego lokatora do własnego domu.

Co kupić w sklepie zoologicznym, żeby mieć zdrowego oraz pięknego pupila?

akt - zwierzęta
Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób ma zwierzaka w budynku. Może to być chomik czy też kot. Warto dbać, żeby zwierzaki były sprawne i prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas niebezpieczeństwa przenoszenia przez nie dolegliwości, które mogą być niezwykle groźne dla człowieka.

Jedzenie dla kotów – jak znaleźć najlepszą ofertę dla naszego ulubieńca?

kociak
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Jak z atrakcyjnej oferty sprzedawców wybrać najlepszą karmę dla naszego kota? Na co zwłaszcza należy zwrócić uwagę? Po pierwsze, najlepiej skontrolować procentową obecność mięsa. Im większa, tym naturalnie lepiej.

Efektywne i bezpieczne preparaty na kleszcze u zwierząt

Kot
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Pasożyty zewnętrzne, takie jak na przykład kleszcze przeważnie następują na przełomach kwietnia, maja oraz czerwca, bo właśnie w tych miesiącach wolno zarejestrować ich największą działalność. Ukąszenie kleszcza może sprawić, że nasze zwierzę zachoruje na Babeszjozę, wobec tego niewątpliwie takiego kleszcza należy jak najszybciej się pozbyć. Niemniej jednak jeszcze lepszym wyjściem jest stosowanie działań ochronnych, a więc aktywnych i zarazem bezpiecznych preparatów na kleszcze u zwierząt.

Koty są niesamowitymi zwierzakami!

kot
Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com
Koty to z pewnością niezwykłe zwierzęta. Wiadoma kwestia, nie słyną z uwielbienia do ludzi, są leniwe, wyłącznie spanie im w głowie, ale i tak kupno jednego kotka to doskonały pomysł. Zakładając, że żaden mieszkaniec domu nie jest uczulony na kocią sierść. A to bądź co bądź dosyć popularne.

Bez zwierzaka w mieszkaniu bywa smutno

Autor: West Zest
Mieszkanie bez zwierząt wydaje się puste, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez psa czy kociaka nie posiada w sobie życzliwej klimatyczności, nie ma zwierzęcego pierwiastka, który przecież każdy z nas nosi w sobie, nie ma także bezgranicznego przywiązania (szczególnie psiaki, choć kociarze mogą się na to nie zgodzić). Nim jednakże zdecydujemy, że jednak chcemy mieć zwierzę miejmy na uwadze, aby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek czy piesek? Jaka rasa? To wszystko należy dokładnie przeanalizować.

Zatroszcz się o ochronę swojego pupila

Dwa owczarki niemieckie
Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz małego psa i boisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wtedy krzywdy, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeśli masz niewielkiego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wtedy bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Inicjatywa na zabicie nudy jest często banalnie prosty

Kobieta w ogrodzie
Autor: winniepix
Źródło: http://www.flickr.com
Nuda może dopaść każdego, niezależnie od wieku i płci. Co jest najlepszym antidotum na nudę? Każdy ma swój sposób, lecz wielu ludziom pomaga jakaś rozrywka.

Jak zakupić pupila właściwego dla całej rodziny

rybki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie możesz mieć psa albo kota, ale musisz mieć jakieś zwierzaki? Ze spokojem, droga wolna, ponieważ do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Zanim jednak wybierzesz coś poczytaj, jakie te zwierzaki mają wymagania i czy są one dla ciebie.

Przeczytaj, jakie rzeczy nabyć nim zaadoptujesz kota

kot
Autor: Linda Tanner
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz mieć kota? Bądź gotowy na „niezłą jazdę”. Mówimy tu rzecz jasna o wszelkich aspektach posiadania tego słodkiego diabełka. Kot to nie pies, taka jest podstawowa zasada. Nie wytrenujesz go jak psa, chociaż ułożyć sobie z nim życie można, nie będzie zobowiązany, jak pies, chociaż oznak miłości zapewne doświadczysz. Kot nie będzie przede wszystkim potulny jak pies, choć to zależy, na jakiego kota trafimy.
Syndicate content